User Role Editor - en to he translation catalogue (162 entries)

en: User Role Editor requires WordPress 3.0 or newer.
he: התוסף User Role Editor מתאים לאתרי וורדפרס בגרסה 3.0 ומעלה

en: Please update!
he: אנא עדכן!

en: User Role Editor requires PHP 5.0 or newer.
he: התוסף User Role Editor מחייב אחסון עם PHP 5.0 ומעלה

en: Only
he: רק

en: is allowed to use
he: מותר לשימוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Changelog
he: יומן שינויים

en: Capabilities
he: יכולות

en: Error is occur. Please check the log file.
he: ארעה שגיאה, אנא בדוק את קובץ היומן.

en: Database operation error. Check log file.
he: שגיאת מסד נתונים, אנא בדוק את קובץ היומן.

en: No backup data. It is created automatically before the first role data update.
he: אין קובץ גיבוי. מידע זה נוצר באופן אוטומטי לפני השינוי הראשון שאתם עושים בהגדרות סוגי המשתמשים.

en: Backup record is created for the current role capabilities
he: גיבוי נוצר עבור יכולות סוגי המשתמשים הנוכחיים

en: Error: Role name must contain latin characters and digits only!
he: שגיאה! השם של סוג המשתמש חייב להיות מורכב מאותיות באנגלית וספרות בלבד

en: Role %s exists already
he: סוג המשתמש %s כבר קיים

en: Error is encountered during new role create operation
he: ארעה שגיאה בעת יצירת סוג המשתמש החדש

en: Role %s is created successfully
he: סוג המשתמש %s נוצר בהצלחה

en: Error encountered during role delete operation
he: ארעה שגיאה במהלך נסיון המחיקה של סוג המשתמש

en: Role %s is deleted successfully
he: סוג המשתמש %s נמחק בהצלחה

en: Error encountered during default role change operation
he: ארעה שגיאה בעת הנסיון לשנות את סוג משתמש ברירת מחדל

en: Default role for new users is set to %s successfully
he: סוג המשתמש %s נקבע כברירת מחדל

en: Editor
he: עורך

en: Author
he: כותב

en: Contributor
he: תורם

en: Subscriber
he: מנוי

en: Switch themes
he: החלפת תבניות

en: Edit themes
he: עריכת תבניות

en: Activate plugins
he: הפעלת תוספים

en: Edit plugins
he: עריכת תוספים

en: Edit users
he: עריכת משתמשים

en: Edit files
he: עריכת קבצים

en: Manage options
he: ניהול אפשרויות אתר

en: Moderate comments
he: ניהול תגובות

en: Manage categories
he: ניהול קטגוריות

en: Manage links
he: ניהול קישורים

en: Upload files
he: העלאת קבצים

en: Import
he: יבוא

en: Unfiltered html
he: עריכת HTML

en: Edit posts
he: עריכת פוסטים

en: Edit others posts
he: עריכת פוסטים של אחרים

en: Edit published posts
he: עריכת פוסטים שפורסמו

en: Publish posts
he: פוסטים שפורסמו

en: Edit pages
he: עריכת עמודים

en: Read
he: קורא

en: Level 10
he: דרגה 10

en: Level 9
he: דרגה 9

en: Level 8
he: דרגה 8

en: Level 7
he: דרגה 7

en: Level 6
he: דרגה 6

en: Level 5
he: דרגה 5

en: Level 4
he: דרגה 4

en: Level 3
he: דרגה 3

en: Level 2
he: דרגה 2

en: Level 1
he: דרגה 1

en: Level 0
he: דרגה 0

en: Edit others pages
he: עריכת דפים של אחרים

en: Edit published pages
he: עריכת דפים שפורסמו

en: Publish pages
he: פרסום דפים

en: Delete pages
he: מחיקת דפים

en: Delete others pages
he: מחיקת דפים של אחרים

en: Delete published pages
he: מחיקת דפים שפורסמו

en: Delete posts
he: מחיקת פוסטים

en: Delete others posts
he: מחיקת פוסטים של אחרים

en: Delete published posts
he: מחיקת פוסטים שפורסמו

en: Delete private posts
he: מחיקת פוסטים פרטיים

en: Edit private posts
he: עריכת פוסטים פרטיים

en: Read private posts
he: קריאת פוסטים פרטיים

en: Delete private pages
he: מחיקת עמודים פרטיים

en: Edit private pages
he: מחיקת עמודים פרטיים

en: Read private pages
he: קריאת עמודים פרטיים

en: Delete users
he: מחיקת משתמשים

en: Create users
he: יצירת משתמשים

en: Unfiltered upload
he: העלאת קבצים חופשית

en: Edit dashboard
he: שינוי לוח הבקרה

en: Update plugins
he: עדכון תוספים

en: Delete plugins
he: מחיקת תוספים

en: Install plugins
he: התקנת תוספים

en: Update themes
he: עדכון תבניות

en: Install themes
he: התקנת תבניות חדשות

en: Update core
he: עדכון וורדפרס

en: List users
he: בצפייה במשתמשים

en: Remove users
he: הסרת משתמשים

en: Add users
he: הוספת משתמשים

en: Promote users
he: שינוי משתמשים

en: Edit theme options
he: עריכת אפשרויות התבנית

en: Delete themes
he: מחיקת תבניות

en: Export
he: ייצוא תוכן

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
he: שגיאה! שם יכולת חייב להכיל אותיות באנגלית וספרות בלבד

en: Capability %s is added successfully
he: היכולת %s נוספה בהצלחה

en: Capability %s exists already
he: כבר קיימת יכולת בשם %s

en: Error! You do not have permission to delete this capability: %s!
he: שגיאה! אין לך הרשאה למחוק את היכולת %s

en: Capability %s is removed successfully
he: היכולת %s הוסרה בהצלחה

en: Help
he: עזרה

en: None
he: תרום

en:  Name can not be empty!
he: שם לא יכול להשאר ריק!

en:  Name must contain latin characters and digits only!
he: שם חייב להכיל אותיות באנגלית וספרות בלבד!

en: Delete Role
he: מחיקת סוג משתמש

en: Change Default Role
he: שנה את סוג משתמש המוגדר כברירת מחדל

en: Restore Roles from backup copy. Be careful, backup was created when you started URE 1st time. All changes you made after that will be lost
he: שחזור עותק גיבוי של תפקידים. שים לב: הגיבוי נוצר מתי שהתחלת להשתמש בתוסף בפעם הראשונה, כל השינויים שביצעת לאחר מכן יאבדו.

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
he: זהירות! הסרה של אפשרויות קריטיות עשוי לגרום לתוספים מסוים או קוד נסמך שלא לעבוד כשורה

en: Please confirm to continue
he: אשר את הפעולה והמשך

en: Role "%s" update: please confirm to continue
he: סוג המשתמש  "%s" עודכן: אנא אשר והמשך

en: Select Role and change its capabilities list
he: בחר סוג משתמש ושנה את היכולות שלו

en: Select Role:
he: בחר סוג משתמש

en: Show capabilities in human readable form
he: הראה יכולות משתמשים בשפה קריאה

en: Show deprecated capabilities
he: הצג הרשאות לפי מספר

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
he: אם סומן, החל פעולה על כל האתרים ברשת זאת

en: Apply to All Sites
he: החל על כל האתרים

en: Update
he: עדכן

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel not saved changes
he: בטל שינויים שלא נשמרו

en: Reset
he: איפוס

en: Restore Roles from backup copy
he: שחזר סוגי משתמשים מהעתק הגיבוי

en: Add New Role
he: הוסף סוג משתמש חדש

en: Name:
he: שם:

en: Make copy of:
he: העתק:

en: Add
he: הוסף

en: Add New User Role
he: הוסף סוג משתמש חדש

en: Default Role for New User
he: סוג משתמש ברירת מחדל למשתמשים חדשים

en: Change
he: שנה

en: Set as Default User Role
he: קבע כסוג משתמש ברירת מחדל

en: Delete
he: למחוק

en: Delete User Role
he: מחק סוג משתמש

en: Add New Capability
he: הוסף יכולת חדשה

en: Remove Capability
he: הסר יכולת

en: Remove
he: הסר

en: Remove User Capability
he: הסר יכולת משתמש

en: User "%s" update: please confirm to continue
he: עדכון המשתמש "%s" : אנא אשר והמשך

en: Change capabilities for user
he: שינוי יכולות המשתמש

en: Role:
he: סוג משתמש

en: Add capabilities to this user:
he: הוסף יכולות למשתמש זה:

en: User Roles are restored from the backup data.
he: יכולות סוגי המשתמשים שוחזרו מקובץ הגיבוי

en: Error:
he: שגיאה:

en: Role
he: סוג משתמש:

en: does not exist
he: לא נמצא

en: is updated successfully
he: עודכן בהצלחה

en: User
he: משתמש

en: capabilities are updated successfully
he: היכולות עודכנו בהצלחה

en: About this Plugin:
he: אודות תוסף זה:

en: Author's website
he: אתר היוצר

en: Plugin webpage
he: דף התוסף

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Greetings:
he: ברכות:

en: It's me, the author
he: זה אני, יוצר התוסף

en: For the help with Belorussian translation
he: לעזרה עם תרגום לבלרוסית

en: For the help with Brasilian translation
he: לעזרה עם תרגום לברזילאית

en: For the help with Chinese translation
he: לעזרה עם תרגום לסינית

en: For the help with Dutch translation
he: לעזרה עם תרגום להולנדית

en: For the help with Finnish translation
he: לעזרה עם תרגום לפינית

en: For the help with French translation
he: לעזרה עם תרגום לצרפתית

en: For the help with German translation
he: לעזרה עם תרגום לגרמנית

en: For the help with Hungarian translation
he: לעזרה עם תרגום להונגרית

en: For the help with Italian translation
he: לעזרה עם תרגום לאילטקית

en: For the help with Japanese translation
he: לעזרה עם תרגום ליפנית

en: For the help with Persian translation
he: לעזרה עם תרגום לפרסית

en: For the help with Polish translation
he: לעזרה עם תרגום לפולנית

en: For the help with Spanish translation
he: לעזרה עם תרגום לספרדית

en: For the help with Swedish translation
he: לעזרה עם תרגום לשוודית

en: For the help with Turkish translation
he: לעזרה עם תרגום לטורקית

en: For the code to hide administrator role
he: עבור קוד כדי להחביא את סוג משתמש מנהל

en: For the code enhancement suggestion
he: הצעות לשיפור קוד

en: Do you wish to see your name with link to your site here? You are welcome! Your help with translation and new ideas are very appreciated.
he: רוצה לראות את השם שלך עם קישור אל האתר שלך כאן? אתה מוזמן לעזור עם התרגום ועם רעיונות ושיפורים חדשים
