User Role Editor - en to hu translation catalogue (115 entries)

en: User Role Editor requires WordPress 3.0 or newer.
hu: A User Role Editor- plugin működéséhez a WordPress 3.0, vagy frissebb verziója kell

en: Please update!
hu: Kérem frissítsen!

en: User Role Editor
hu: Felhasználó Szerepkör Szerkesztő

en: Settings
hu: Beállítások

en: Error is occur. Please check the log file.
hu: Hiba lépett fel! Nézd meg a log fájlt.

en: Database operation error. Check log file.
hu: Adatbázis műveleti hiba! Nézd meg a log fájlt.

en: No backup data. It is created automatically before the first role data update.
hu: Nincs biztonsági mentés! Ez automatikusan létrejön az első szerepkör frissítés előtt.

en: Backup record is created for the current role capabilities
hu: A biztonsági mentés elkészült a jelenlegi szerpkörhöz tartozó beállításokról

en: Error: Role name must contain latin characters and digits only!
hu: Hiba: a szerepkör neve csak a latin ABC betűit és számokat tartalmazhat!

en: Error is encountered during new role create operation
hu: Hiba lépett fel az új szerepkör létrehozása közben!

en: Role %s is created successfully
hu: A szerepkör: %s sikeresen létrehozva

en: Error encountered during role delete operation
hu: Hiba lépett fel az új szerepkör törlése közben!

en: Role %s is deleted successfully
hu: A szerepkör: %s sikeresen törölve

en: Error encountered during default role change operation
hu: Hiba lépett fel az alapértelmezett szerepkör megváltoztatása közben

en: Default role for new users is set to %s successfully
hu: Az alapértelmezett szerepkör az új feliratkozók számára sikeresen beállítva erre: %s

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Author
hu: Szerző

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Subscriber
hu: Feliratkozó

en: Switch themes
hu: Sablon váltás

en: Edit themes
hu: Sablon szerkesztés

en: Activate plugins
hu: Plugin aktiválása

en: Edit plugins
hu: Pluginok szerkesztése

en: Edit users
hu: Felhasználók szerkesztése

en: Edit files
hu: Fájlok szerkesztése

en: Manage options
hu: Beállítások módosítása

en: Moderate comments
hu: Kommentek moderálása

en: Manage categories
hu: Kategóriák kezelése

en: Manage links
hu: Linkek szerkesztése

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Import
hu: Importálás

en: Unfiltered html
hu: Szűretlen HTML

en: Edit posts
hu: Bejegyzések szerkesztése

en: Edit others posts
hu: Mások bejegyzéseinek szerksztése

en: Edit published posts
hu: Publikált bejegyzések szerkesztése

en: Publish posts
hu: Bejegyzések közzététele

en: Edit pages
hu: Oldalak szerkesztése

en: Read
hu: Olvasás

en: Level 10
hu: 10. szint

en: Level 9
hu: 9. szint

en: Level 8
hu: 8. szint

en: Level 7
hu: 7. szint

en: Level 6
hu: 6. szint

en: Level 5
hu: 5. szint

en: Level 4
hu: 4. szint

en: Level 3
hu: 3. szint

en: Level 2
hu: 2. szint

en: Level 1
hu: 1. szint

en: Level 0
hu: 0. szint

en: Edit others pages
hu: Mások oldalainak szerkesztése

en: Edit published pages
hu: Közzétett oldalak szerkesztése

en: Publish pages
hu: Oldalak közzététele

en: Delete pages
hu: Oldalak törlése

en: Delete others pages
hu: Mások oldalainak törlése

en: Delete published pages
hu: Közzétett oldalak törlése

en: Delete posts
hu: Bejgyzések törlése

en: Delete others posts
hu: Mások bejegyzéseinek törlése

en: Delete published posts
hu: Közzétett bejegyzések törlése

en: Delete private posts
hu: Privát bejegyzések törlése

en: Edit private posts
hu: Privát bejegyzések szerkesztése

en: Read private posts
hu: Privát bejegyzések megtekintése

en: Delete private pages
hu: Privát oldalak törlése

en: Edit private pages
hu: Privát oldalak szerkesztése

en: Read private pages
hu: Privát oldalak megtekintése

en: Delete users
hu: Felhasználók törlése

en: Create users
hu: Felhasználók létrehozása

en: Unfiltered upload
hu: Ellenőrizetlen feltöltés

en: Edit dashboard
hu: Dashboard szerkesztése

en: Update plugins
hu: Pluginok frissítése

en: Delete plugins
hu: Pluginok törlése

en: Install plugins
hu: Pluginok telepítése

en: Update themes
hu: Sablonok frissítése

en: Install themes
hu: Sablonok telepítése

en: Delete Role
hu: Szerepkör törlése

en: Change Default Role
hu: Alapértelmezett szerepkör megváltoztatása

en: Please confirm to continue
hu: A folytatás előtt, kérem hagyja jóva a műveletet

en: Role "%s" update: please confirm to continue
hu: Szerepkör frissítése "%s": kérem hagyja jóvá a folytatáshoz

en: Select Role and change its capabilities list
hu: Szerepkör kiválasztása és lehetőségek módosítása

en: Select Role:
hu: Szerepkör kiválasztása:

en: Show capabilities in human readable form
hu: Mutasd a beállításokat emberi olvasható formában

en: Update
hu: Frissítés

en: Save Changes
hu: Beálltások mentése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Cancel not saved changes
hu: A nem mentett beállítások elvetése

en: Restore Roles from backup copy
hu: Szerepkör visszaállítása biztonsági mentésből

en: Add New Role
hu: Új szerepkör

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add New User Role
hu: Új felhasználói szerepkör hozzáadása

en: Default Role for New User
hu: Új felhasználó alapértelmezett szerepköre

en: Change
hu: Változtat

en: Set as Default User Role
hu: Alapértelmezett szerepkörként beállít

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete User Role
hu: Felhasználói szerepkör törlése

en: Role
hu: Szerepkör

en: is updated successfully
hu: sikeresen frissítve

en: About this Plugin:
hu: A Pluginról:

en: Author's website
hu: A készítő weblapja

en: Plugin webpage
hu: A plugin weblapja

en: FAQ
hu: GYIK

en: Greetings:
hu: Üdvözlet:

en: It's me, the author
hu: A készítő

en: For the help with Belorussian translation
hu: A Belorusz fordításért

en: For the help with Chinese translation
hu: A Chinese fordításért

en: For the help with Dutch translation
hu: A Dutch fordításért

en: For the help with Finnish translation
hu: A Finnish fordításért

en: For the help with French translation
hu: A francia fordításért

en: For the help with German translation
hu: A német fordításért

en: For the help with Hungarian translation
hu: A magyar fordításért

en: For the help with Italian translation
hu: Az olasz fordításért

en: For the help with Japanese translation
hu: A japán fordításért

en: For the help with Polish translation
hu: A lenygel fordításért

en: For the help with Spanish translation
hu: A spanyol fordításért

en: For the help with Swedish translation
hu: A Swedish fordításért

en: For the code to hide administrator role
hu: Az adminisztrátori szerepkör elrejtésére szolgáló kódért

en: Do you wish to see your name with link to your site here? You are welcome! Your help with translation and new ideas are very appreciated.
hu: Szeretnéd itt látni a neved egy hivatkozással a weblapodra? Megoldható! Így háláljuk meg a fordításban nyújtott segítséged, és új ötleteidet.
