User Role Editor 2.0 - en to pl translation catalogue (173 entries)

en: User Role Editor requires WordPress 3.0 or newer.
pl: Uprawnienia wymagają WordPress'a w wersji 3.0 bądz nowszej.

en: Please update!
pl: Prosze zaaktualizować wtyczkę!

en: User Role Editor requires PHP 5.0 or newer.
pl: Uprawnienia wymagają PHP 5.0 lub nowszej.

en: Only
pl: Tylko

en: is allowed to use
pl: jest uprawniony do

en: User Role Editor
pl: Uprawnienia

en: Settings
pl: Ustawnienia

en: Changelog
pl: Lista zmian

en: Capabilities
pl: Uprawnienia

en: Error is occur. Please check the log file.
pl: Wystąpił błąd. Sprawdź logi.

en: Database operation error. Check log file.
pl: Błąd bazy danych. Sprawdź logi.

en: No backup data. It is created automatically before the first role data update.
pl: Brak kopii zapasowej. Zostanie ona utworzona automatycznie przed pierwszą uktualizacją uprawnień.

en: Backup record is created for the current role capabilities
pl: Kopia zapasowa dla tej grupy została utworzona

en: Error: Role name must contain latin characters and digits only!
pl: Błąd: Nazwa roli może zawierać tylko litery i cyfry

en: Role %s exists already
pl: Rola %s już istnieje

en: Error is encountered during new role create operation
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia nowej roli

en: Role %s is created successfully
pl: Rola %s zastała utworzona

en: Error encountered during role delete operation
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania roli

en: Role %s is deleted successfully
pl: Rola %s została usunięta

en: Error encountered during default role change operation
pl: Bład podczas zmiany domyślnej roli

en: Default role for new users is set to %s successfully
pl: Domyślna rola dla nowych użytkowników została zmieniona na %s

en: Editor
pl: Redaktor

en: Author
pl: Autor

en: Contributor
pl: Współpracownik

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: Switch themes
pl: Zmienianie motywów

en: Edit themes
pl: Edytowanie motywów

en: Activate plugins
pl: Włączanie wtyczki

en: Edit plugins
pl: Edytowanie wtyczek

en: Edit users
pl: Edytowanie użytkowników

en: Edit files
pl: Edytowanie plików

en: Manage options
pl: Zarządzanie opcjami

en: Moderate comments
pl: Edytowanie komentarzy

en: Manage categories
pl: Zarządzanie kategoriami

en: Manage links
pl: Zarządzanie linkami

en: Upload files
pl: Wczytywanie plików

en: Unfiltered html
pl: Niefiltrowany html

en: Edit posts
pl: Edytowanie wpisów

en: Edit others posts
pl: Edytowanie wpisów innych użytkowników

en: Edit published posts
pl: Edytowanie opublikowanych wpisów

en: Publish posts
pl: Publikowanie wpisów

en: Edit pages
pl: Edytowanie stron

en: Read
pl: Czytanie

en: Level 10
pl: Poziom 10

en: Level 9
pl: Poziom 9

en: Level 8
pl: Poziom 8

en: Level 7
pl: Poziom 7

en: Level 6
pl: Poziom 6

en: Level 5
pl: Poziom 5

en: Level 4
pl: Poziom 4

en: Level 3
pl: Poziom 3

en: Level 2
pl: Poziom 2

en: Level 1
pl: Poziom 1

en: Level 0
pl: Poziom 0

en: Edit others pages
pl: Edytowanie stron innych użytkowników

en: Edit published pages
pl: Edytowanie opublikowanych stron

en: Publish pages
pl: Publikowanie stron

en: Delete pages
pl: Usuwanie stron

en: Delete others pages
pl: Usuwanie stron innych użytkowników

en: Delete published pages
pl: Usuwanie opublikowanych stron

en: Delete posts
pl: Usuwanie wpisów

en: Delete others posts
pl: Usuwanie wpisów innych użytkowników

en: Delete published posts
pl: Usuwanie opublikowanych wpisów

en: Delete private posts
pl: Usuwanie wpisów prywatnych

en: Edit private posts
pl: Edytowanie wpisów prywatnych

en: Read private posts
pl: Czytanie wpisów prywatnych

en: Delete private pages
pl: Usuwanie stron prywatnych

en: Edit private pages
pl: Edytowanie stron prywatnych

en: Read private pages
pl: Czytanie stron prywatnych

en: Delete users
pl: Usuwanie użytkowników

en: Create users
pl: Tworzenie użytkowników

en: Unfiltered upload
pl: Niefiltrowane wczytywanie plików

en: Edit dashboard
pl: Edytowanie kokpitu

en: Update plugins
pl: Aktualizowanie wtyczek

en: Delete plugins
pl: Usuwanie wtyczek

en: Install plugins
pl: Instalowanie wtyczek

en: Update themes
pl: Aktualizowanie motywów

en: Install themes
pl: Instalowanie motywów

en: Update core
pl: Aktualizuj

en: List users
pl: Wyświetlanie listy użytkowników

en: Remove users
pl: Usuwanie użytkowników

en: Add users
pl: Dodawanie użytkowników

en: Promote users
pl: Promowanie użytkowników

en: Edit theme options
pl: Edytowanie opcji motywu

en: Delete themes
pl: Usuwanie motywów

en: Export
pl: Eksport

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
pl: Błąd: Nazwa uprawnienia może zawierać tylko litery i cyfry!

en: Capability %s is added successfully
pl: Uprawnienie %s zastało utworzone

en: Capability %s exists already
pl: Uprawnienie %s już istnieje

en: Error! You do not have permission to delete this capability: %s!
pl: Błąd! Nie masz wystarczających uprawnień aby usąć to uprawnienie: %s!

en: Capability %s is removed successfully
pl: Uprawnieni %s zastało usunięte

en: Help
pl: Pomoc

en: None
pl: Brak

en:  Name can not be empty!
pl: Nazwa nie może być pusta!

en:  Name must contain latin characters and digits only!
pl: Nazwa może zawierać tylko litery i cyfry!

en: Delete Role
pl: Usuń rolę

en: Change Default Role
pl: Zmień domyślną rolę

en: Restore Roles from backup copy. Be careful, backup was created when you started URE 1st time. All changes you made after that will be lost
pl: Przywróć role z kopii zapasowej. Bądź ostrożny, kopia została utworzona kiedy pierwszy raz użyłeś Uprawnień. Wszystkie zmiany, które od tego czasu zrobiłeś zostały utracone.

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
pl: Uwaga! Bądź ostrożny - usunięcie krytycznego uprawnienia może spowodować, że jakieś wtyczki przestaną działać

en: Please confirm to continue
pl: Potwierdź by kontynuować

en: Role "%s" update: please confirm to continue
pl: Aktualizacja roli "%s": potwierdź by kontynuować

en: Select Role and change its capabilities list
pl: Wybierz rolę by edytować jej uprawnienia

en: Select Role:
pl: Wybierz rolę:

en: Show capabilities in human readable form
pl: Pokaż uprawnienia w łatwiej do przeczytania formie

en: Show deprecated capabilities
pl: Pokaż wycofywane uprawnienia

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
pl: Jeśli jest zaznaczone, wówczas to działanie obejmie wszystkie strony w tej sieci

en: Apply to All Sites
pl: Zastosuj do wszystkich stron

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel not saved changes
pl: Anuluj niezpisane zmiany

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Select All Capabilities
pl: Zaznacz wszystkie uprawnienia

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystkie

en: Unselect All Capabilities
pl: Odznacz wszystkie uprawnienia

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Turn checked capabilities off and vise versa
pl: Wyłącz zaznaczone uprawnienia i odwrotnie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Restore Roles from backup copy
pl: Przywróć role z kopii zapasowej

en: Add New Role
pl: Dodaj nową rolę

en: Name:
pl: Imię:

en: Make copy of:
pl: Zrób kopię dla:

en: Add
pl: Dodaj

en: Add New User Role
pl: Dodaj nową rolę

en: Default Role for New User
pl: Domyślna rola nowych użytkowników

en: Change
pl: Zmień

en: Set as Default User Role
pl: Ustaw jako rolę domyślną

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete User Role
pl: Usuń rolę

en: Add New Capability
pl: Dodaj nowe uprawnienie

en: Remove Capability
pl: Usuń uprawnienie

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove User Capability
pl: Usuń uprawnienie użytkownika

en: User "%s" update: please confirm to continue
pl: Aktualizacja użytkownika "%s": potwierdź by kontynuować

en: Change capabilities for user
pl: Zmień uprawnienia użytkownika

en: Role:
pl: Rola:

en: Add capabilities to this user:
pl: Dodaj uprawnienie dla tego użytkownika:

en: User Roles are restored from the backup data.
pl: Uprawnienia zostały przywrócone z kopii zapasowej.

en: Error:
pl: Błąd:

en: Role
pl: Rola

en: does not exist
pl: nie istnieje

en: is updated successfully
pl: została zaaktualizowana

en: User
pl: Użytkownik

en: capabilities are updated successfully
pl: uprawnienia zostały zaktualizowane

en: About this Plugin:
pl: O wtyczce:

en: Author's website
pl: Strona domowa autora

en: Plugin webpage
pl: Strona domowa wtyczki

en: Greetings
pl: Pozdrowienia

en: Greetings:
pl: Podziękowania:

en: It's me, the author
pl: To ja, autor

en: For the help with Belorussian translation
pl: Za tłumacznie Białoruskie

en: For the help with Brasilian translation
pl: Za tłumacznie Brazylijskie

en: For the help with Brasilian Portuguese translation
pl: Za tłumacznie Brazylijskie

en: For the help with Chinese translation
pl: Za tłumacznie Chinese

en: For the help with Dutch translation
pl: Za tłumacznie Dutch

en: For the help with Finnish translation
pl: Za tłumacznie Finnish

en: For the help with French translation
pl: Za tłumacznie Francuskie

en: For the help with German translation
pl: Za tłumacznie Niemieckie

en: For the help with Hebrew translation
pl: Za tłumacznie Hebrajskie

en: For the help with Hindi translation
pl: Za tłumacznie Fińskie

en: For the help with Hungarian translation
pl: Za tłumacznie Hungarian

en: For the help with Italian translation
pl: Za tłumacznie włoski

en: For the help with Japanese translation
pl: Za tłumacznie Japońskie

en: For the help with Lithuanian translation
pl: Za tłumacznie Litewskie

en: For the help with Persian translation
pl: Za tłumaczenie perskie

en: For the help with Polish translation
pl: Za tłumacznie Polski

en: For the help with Spanish translation
pl: Za tłumacznie Hiszpańskie

en: For the updated Swedish translation
pl: Za tłumacznie Szwedzkie

en: For the help with Swedish translation
pl: Za tłumacznie Swedish

en: For the help with Turkish translation
pl: Za tłumaczenie tureckie

en: For the code to hide administrator role
pl: Za zakodowanie "ukrycia grupy administracji"

en: For the code enhancement suggestion
pl: Sugestie dotyczące modyfikacji kodu

en: Do you wish to see your name with link to your site here? You are welcome! Your help with translation and new ideas are very appreciated.
pl: Chcesz by twoje imie się tutaj znalazło? Zapraszamy! Możesz pomóc nam tworzyć tłumaczyc i ulepszać wtyczkę!
