User Role Editor 2.0 - en to sk translation catalogue (171 entries)

en: User Role Editor requires WordPress 3.0 or newer.
sk: Používateľ úlohu Editor vyžaduje WordPress 3.0 alebo novšie.

en: Please update!
sk: Prosím aktualizujte!

en: User Role Editor requires PHP 5.0 or newer.
sk: Používateľ úlohu Editor vyžaduje PHP 5.0 alebo novší.

en: Only
sk: Len

en: is allowed to use
sk: je dovolené používať

en: User Role Editor
sk: Používateľ úlohu Editor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Capabilities
sk: Schopnosti

en: Error is occur. Please check the log file.
sk: Vyskytnúť chyba. Skontrolujte súbor denníka.

en: Database operation error. Check log file.
sk: Databáza Chyba operácie. Skontrolujte súbor denníka.

en: No backup data. It is created automatically before the first role data update.
sk: Žiadne zálohovanie dát. Je vytvorený automaticky pred prvej aktualizácii údajov úlohu.

en: Backup record is created for the current role capabilities
sk: Zálohovanie záznamov je vytvorený pre aktuálnu úlohu schopnosti

en: Error: Role name must contain latin characters and digits only!
sk: Chyba: Názov roly musí obsahovať latinku a len číslice!

en: Role %s exists already
sk: Úlohu %s už existuje

en: Error is encountered during new role create operation
sk: K chybe počas nová úloha vytvoriť prevádzky

en: Role %s is created successfully
sk: Úlohu %s sa úspešne vytvorila

en: Error encountered during role delete operation
sk: Počas úlohy sa vyskytla chyba operácie odstránenia

en: Role %s is deleted successfully
sk: Úlohu %s sa úspešne vypúšťa

en: Error encountered during default role change operation
sk: Počas predvolenú úlohu Zmena činnosť sa vyskytla chyba.

en: Default role for new users is set to %s successfully
sk: Predvolená funkcia pre nových používateľov je nastavená na %s úspešne

en: Author
sk: Autor

en: Contributor
sk: Prispievateľ

en: Subscriber
sk: Účastníka

en: Switch themes
sk: Prepínať medzi motívmi

en: Edit themes
sk: Upraviť témy

en: Activate plugins
sk: Aktivovať pluginy

en: Edit plugins
sk: Upraviť pluginy

en: Edit users
sk: Upraviť používateľom

en: Edit files
sk: Upraviť súbory

en: Manage options
sk: Spravovať možnosti

en: Moderate comments
sk: Umiernené komentáre

en: Manage categories
sk: Spravujte kategórie

en: Manage links
sk: Spravovať prepojenia

en: Upload files
sk: Upload súborov

en: Unfiltered html
sk: Nefiltrované html

en: Edit posts
sk: Upravovať príspevky

en: Edit others posts
sk: Upraviť ďalšie príspevky

en: Edit published posts
sk: Upraviť uverejnené príspevky

en: Publish posts
sk: Publikovať príspevky

en: Edit pages
sk: Upravovať stránky

en: Read
sk: Čítanie

en: Level 10
sk: Úrovne 10

en: Level 9
sk: Úroveň 9

en: Level 8
sk: Úroveň 8

en: Level 7
sk: Úroveň 7

en: Level 6
sk: Úroveň 6

en: Level 5
sk: Úroveň 5

en: Level 4
sk: Úroveň 4

en: Level 3
sk: Úroveň 3

en: Level 2
sk: Úroveň 2

en: Level 1
sk: Úroveň 1

en: Level 0
sk: Úroveň 0

en: Edit others pages
sk: Upraviť iné stránky

en: Edit published pages
sk: Upraviť Publikované stránky

en: Publish pages
sk: Publikovanie stránok

en: Delete pages
sk: Odstrániť strany

en: Delete others pages
sk: Ostatné odstrániť stránky

en: Delete published pages
sk: Odstrániť Publikované stránky

en: Delete posts
sk: Mazať príspevky

en: Delete others posts
sk: Odstrániť ďalšie príspevky

en: Delete published posts
sk: Uverejnené príspevky mazať

en: Delete private posts
sk: Súkromné príspevky mazať

en: Edit private posts
sk: Upravovať súkromnú príspevky

en: Read private posts
sk: Čítať súkromné príspevky

en: Delete private pages
sk: Odstrániť súkromné stránky

en: Edit private pages
sk: Upravovať súkromnú stránky

en: Read private pages
sk: Čítať súkromné stránky

en: Delete users
sk: Odstránenie používateľov

en: Create users
sk: Vytvorte používateľov

en: Unfiltered upload
sk: Nefiltrované upload

en: Edit dashboard
sk: Úprava tabule (dashboard)

en: Update plugins
sk: Aktualizácia pluginy

en: Delete plugins
sk: Odstránenie pluginy

en: Install plugins
sk: Inštalovať pluginy

en: Update themes
sk: Aktualizovať témy

en: Install themes
sk: Nainštalovať témy

en: Update core
sk: Aktualizácia jadra

en: List users
sk: Zoznam užívateľov

en: Remove users
sk: Odstránenie používateľov

en: Add users
sk: Pridať používateľov

en: Promote users
sk: Podporovať užívateľov

en: Edit theme options
sk: Téma možnosti editovania

en: Delete themes
sk: Odstrániť témy

en: Error: Capability name must contain latin characters and digits only!
sk: Chyba: Schopnosť meno musí obsahovať latinku a len číslice!

en: Capability %s is added successfully
sk: Schopnosť %s sa úspešne pridaný

en: Capability %s exists already
sk: Schopnosť %s už existuje

en: Error! You do not have permission to delete this capability: %s!
sk: Chyba! Nemáte povolenie na odstránenie tejto schopnosti: % s!

en: Capability %s is removed successfully
sk: Schopnosť %s sa úspešne odstránené

en: Help
sk: pomoc

en: None
sk: Žiadny

en:  Name can not be empty!
sk:  Názov nemôže byť prázdny!

en:  Name must contain latin characters and digits only!
sk:  Názov musí obsahovať latinku a len číslice!

en: Delete Role
sk: Odstrániť úlohu

en: Change Default Role
sk: Zmena predvoleného úlohu

en: Restore Roles from backup copy. Be careful, backup was created when you started URE 1st time. All changes you made after that will be lost
sk: Obnovenie úlohy zo záložnej kópie. Buďte opatrní, keď ste začal 1. URE čas vytvorenia zálohy. Všetky zmeny vykonané po ktoré sa stratia

en: Warning! Be careful - removing critical capability could crash some plugin or other custom code
sk: Upozornenie! Pozor - odstránenie kritické schopnosti mohol pád nejaký plugin alebo iné vlastného kódu

en: Please confirm to continue
sk: Potvrďte, že chcete pokračovať

en: Role "%s" update: please confirm to continue
sk: Úlohu "%s" aktualizovať: potvrďte, prosím, pokračovať

en: Select Role and change its capabilities list
sk: Vyberte úlohu a jej schopnosti zoznam zmien

en: Select Role:
sk: Vyberte úlohu:

en: Show capabilities in human readable form
sk: Zobraziť možnosti formou ľudské čitateľné

en: Show deprecated capabilities
sk: Zobraziť nahradenú schopnosti

en: If checked, then apply action to ALL sites of this Network
sk: Ak kontrolované, potom použite akciu na všetkých lokalitách tejto siete

en: Apply to All Sites
sk: Vzťahovať na všetky lokality

en: Core capabilities:
sk: Základné možnosti:

en: Custom capabilities:
sk: Vlastné schopnosti:

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel not saved changes
sk: Zrušiť uložené zmeny

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select All Capabilities
sk: Vyberte všetky možnosti

en: Unselect All
sk: Zrušiť výber

en: Unselect All Capabilities
sk: Zrušiť všetky možnosti

en: Reverse
sk: Zvrátiť

en: Turn checked capabilities off and vise versa
sk: Chcete skontrolovať možnosti vypnúť a zverák versa

en: Restore Roles from backup copy
sk: Obnovenie úlohy zo záložnej kópie

en: Add New Role
sk: Pridať novú úlohu

en: Name:
sk: meno:

en: Make copy of:
sk: Vytvoriť kópiu:

en: Add
sk: Pridať

en: Add New User Role
sk: Pridať nové roly používateľov

en: Default Role for New User
sk: Štandardné úloha pre nového používateľa

en: Change
sk: Zmena

en: Set as Default User Role
sk: Nastaviť ako predvolené roly používateľov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete User Role
sk: Odstrániť roly používateľov

en: Add New Capability
sk: Nepridáva nové

en: Remove Capability
sk: Odstránenie schopnosť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove User Capability
sk: Odstrániť používateľa schopnosti

en: User "%s" update: please confirm to continue
sk: Užívateľ "%s" aktualizovať: potvrďte, prosím, pokračovať

en: Change capabilities for user
sk: Zmeniť možnosti pre používateľa

en: Role:
sk: Úloha:

en: Add capabilities to this user:
sk: Pridať možnosti tohto používateľa:

en: User Roles are restored from the backup data.
sk: Roly používateľov sú obnovené z zálohovanie dát.

en: Error:
sk: Chyba:

en: Role
sk: Úlohu

en: does not exist
sk: neexistuje

en: is updated successfully
sk: je úspešne aktualizovaný

en: User
sk: Používateľ

en: capabilities are updated successfully
sk: schopnosti sú úspešne aktualizovaný

en: About this Plugin:
sk: O tento Plugin:

en: Author's website
sk: Autora na webovej stránke

en: Plugin webpage
sk: Plugin webovej stránky

en: Greetings
sk: Pozdravy

en: Greetings:
sk: Pozdravy:

en: It's me, the author
sk: Je to mnou, autor

en: For the help with Belorussian translation
sk: Za pomoc s prekladom

en: For the help with Brasilian translation
sk: Za pomoc s prekladom Brasilian

en: For the help with Brasilian Portuguese translation
sk: Pomocníka pre brazílska portugalčina preklad

en: For the help with Chinese translation
sk: Pomocníka pre čínsky preklad

en: For the help with Dutch translation
sk: Pomocníka pre preklad do holandštiny

en: For the help with Finnish translation
sk: Pomocníka pre fínsky preklad

en: For the help with French translation
sk: Pomocníka pre francúzsky preklad

en: For the help with German translation
sk: Pomocníka pre nemecký preklad

en: For the help with Hebrew translation
sk: Pomocníka pre hebrejský preklad

en: For the help with Hindi translation
sk: Pomocníka pre Hindčina preklad

en: For the help with Hungarian translation
sk: Pomocníka pre maďarský preklad

en: For the help with Italian translation
sk: Pomocníka pre taliansky preklad

en: For the help with Japanese translation
sk: Pomocníka pre japonský preklad

en: For the help with Lithuanian translation
sk: Pomocníka pre preklad do litovčiny

en: For the help with Persian translation
sk: Pomocníka pre perzský preklad

en: For the help with Polish translation
sk: Pomocníka pre poľský preklad

en: For the help with Spanish translation
sk: Pomocníka pre španielskeho prekladu

en: For the updated Swedish translation
sk: Aktualizované švédsky preklad

en: For the help with Swedish translation
sk: Pomocníka pre švédsky preklad

en: For the help with Turkish translation
sk: Pomocníka pre tureckého prekladu

en: For the code to hide administrator role
sk: Pre kód skryť rolou správcu

en: For the code enhancement suggestion
sk: Za návrh vylepšenie kód

en: Do you wish to see your name with link to your site here? You are welcome! Your help with translation and new ideas are very appreciated.
sk: Želáte si vidieť svoje meno s odkaz na vaše stránky tu? rado sa stalo! Vašu pomoc s prekladom a nové nápady sú veľmi ocenila.
